• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Best Design

Materiaal
Lengte
Breedte
Hoogte
Dikte
Mini Sifon Best Design Lyon 5/4' x 3.2 cm Mat Rose Goud
Mini Sifon Best Design Lyon 5/4' x 3.2 cm Mat Rose Goud
94,38 78,00
- +
Wanddarm Best Design Nancy Rond 40 cm Mat Goud
Wanddarm Best Design Nancy Rond 40 cm Mat Goud
117,37 97,00
- +
Wanddarm Best Design Lyon Rond 40 cm Mat Rose Goud
Wanddarm Best Design Lyon Rond 40 cm Mat Rose Goud
117,37 97,00
- +
Regendouchekop Best Design Nancy Rond 30 cm Mat Goud
Regendouchekop Best Design Nancy Rond 30 cm Mat Goud
325,49 269,00
- +
Regendouchekop Best Design Lyon Rond 30 cm Mat Rose Goud
Regendouchekop Best Design Lyon Rond 30 cm Mat Rose Goud
325,49 269,00
- +
Doucheslang Best Design Albi 150 cm Gunmetal
Doucheslang Best Design Albi 150 cm Gunmetal
64,13 53,00
- +
Doucheslang Best Design Lyon 150 cm Mat Rose Goud
Doucheslang Best Design Lyon 150 cm Mat Rose Goud
56,87 47,00
- +
Keukenmengkraan Best Design Albi Uitloop Gebogen 31.7 cm 1-hendel Gunmetal
Keukenmengkraan Best Design Albi Uitloop Gebogen 31.7 cm 1-hendel Gunmetal
182,71 151,00
- +
Douchekraan Inbouw Best Design Lyon Thermostaatkraan 2-weg Mat Rose Goud (incl. inbouwdeel)
Douchekraan Inbouw Best Design Lyon Thermostaatkraan 2-weg Mat Rose Goud (incl. inbouwdeel)
484,00 400,00
- +
Douchekraan Inbouw Best Design Nancy Thermostaatkraan 2-weg Mat Goud (incl. inbouwdeel)
Douchekraan Inbouw Best Design Nancy Thermostaatkraan 2-weg Mat Goud (incl. inbouwdeel)
484,00 400,00
- +
Douchekraan Inbouw Best Design Albi Thermostaatkraan 2-weg Gunmetal (incl. inbouwdeel)
Douchekraan Inbouw Best Design Albi Thermostaatkraan 2-weg Gunmetal (incl. inbouwdeel)
538,45 445,00
- +
Regendouchekop Best Design Albi Rond 30 cm Gunmetal
Regendouchekop Best Design Albi Rond 30 cm Gunmetal
354,53 293,00
- +
Doucheslang Best Design Nancy 150 cm Mat Goud
Doucheslang Best Design Nancy 150 cm Mat Goud
56,87 47,00
- +
Handdouchehouder Best Design Albi Opsteek Muuraansluiting Gunmetal
Handdouchehouder Best Design Albi Opsteek Muuraansluiting Gunmetal
87,12 72,00
- +
Toiletkraan Best Design Lyon Uitloop Recht 14 cm 1-hendel Mat Rose Goud
Toiletkraan Best Design Lyon Uitloop Recht 14 cm 1-hendel Mat Rose Goud
96,80 80,00
- +
Wastafelmengkraan Best Design Lyon 30 cm 1-hendel Mat Rose Goud
Wastafelmengkraan Best Design Lyon 30 cm 1-hendel Mat Rose Goud
284,35 235,00
- +
Wastafelmengkraan Best Design Albi 30 cm 1-hendel Gunmetal
Wastafelmengkraan Best Design Albi 30 cm 1-hendel Gunmetal
314,60 260,00
- +
Wastafelmengkraan Best Design Lyon 17.5 cm 1-hendel Mat Rose Goud
Wastafelmengkraan Best Design Lyon 17.5 cm 1-hendel Mat Rose Goud
211,75 175,00
- +
Wastafelmengkraan Best Design Nancy 17.5 cm 1-hendel Mat Goud
Wastafelmengkraan Best Design Nancy 17.5 cm 1-hendel Mat Goud
211,75 175,00
- +
Wastafelmengkraan Best Design Albi 17.5 cm 1-hendel Gunmetal
Wastafelmengkraan Best Design Albi 17.5 cm 1-hendel Gunmetal
233,53 193,00
- +
Wastafelmengkraan Best Design Flaach 30 cm 1-hendel Mat Zwart
Specificaties Wastafelmengkraan 30 cm 1-hendel Mat Zwart Best Design Flaach:- Merk: Best Design
- S...
243,21 201,00
- +
Wastafelmengkraan Best Design Sulgen 30 cm 1-hendel Chroom
Specificaties Wastafelmengkraan 30 cm 1-hendel Chroom Best Design Sulgen:- Merk: Best Design
- Serie...
182,71 151,00
- +
Wastafelmengkraan Best Design Kriens 17.5 cm 1-hendel Mat Zwart
Specificaties Wastafelmengkraan 17.5 cm 1-hendel Mat Zwart Best Design Kriens:- Merk: Best Design
- ...
212,96 176,00
- +

Best Design

Best-Design

Best-Design staat voor eigentijds en modern. Vaak met speelse designs. Zo heeft Best-Design bijvoorbeeld een bad met camouflageprint.

ADW en Best-Design

ADW werd opgericht in 1982 als groothandel import-/exportbedrijf. Daaruit is het merk Best-Design voortgekomen.  Nu is Best-Design niet meer weg te denken. Het merk is een echte sanitair trendsetter. Ze zijn dan ook van alle markten thuis. Van waskommen tot badkamermeubels en baden. Ook voor accessoires bent u bij Best-Design aan het juiste adres.

Bijzondere ontwerpen

De ontwerpen van Best-Design zijn eigentijds en modern. Populair van dit merk zijn de kranenseries

  • - Ore (RVS-304 kranen)
  • - Ore Plus (RVS-304 keukenkranen
  • - Nero (Zwarte kranen)
  • - White (Witte kranen)
  • - Nancy (Mat gouden kranen)
  • - Lyon (Rosé mat gouden kranen)
  • - Moya (Gunmetal).

Verkrijgbaar in onder andere goudkleur en koperkleur. Een andere populaire collectie is ‘The Color Collection’. Dit is een uitgesproken collectie met gekleurde baden en baden met prints. Zo zijn er bijvoorbeeld doorzichtige baden. Best-Design onderscheidt zich met hun bijzondere ontwerpen. Om de consument te inspireren heeft het merk ook een eigen magazine.

Met Best-Design haalt u kwaliteit en stijl in huis.

Lees meer