• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Boss & Wessing

Breedte
Wastafel Boss & Wessing Holley 50x40 cm Keramiek Wit
Wastafel Boss & Wessing Holley 50x40 cm Keramiek Wit
219,01 181,00
- +
Onderkast Boss & Wessing Mega 120x45x50cm Hoogglans Wit
Onderkast Boss & Wessing Mega 120x45x50cm Hoogglans Wit
665,50 550,00
- +
Ronde Badkamerspiegel Boss & Wessing Omega 60cm Met Verlichting En Verwarming
Ronde Badkamerspiegel Boss & Wessing Omega 60cm Met Verlichting En Verwarming
234,74 194,00
- +
Wastafel Boss & Wessing Zonder Kraangaten 45.5x120 cm Solid Surface Wit
Wastafel Boss & Wessing Zonder Kraangaten 45.5x120 cm Solid Surface Wit
789,33 652,34
- +
Wastafel Boss & Wessing Zonder Kraangat 45.5x77 cm Solid Surface Wit
Wastafel Boss & Wessing Zonder Kraangat 45.5x77 cm Solid Surface Wit
481,82 398,20
- +
Wastafel Boss & Wessing 1 Kraangat 45x100 cm Rechthoek Keramiek Antraciet
Wastafel Boss & Wessing 1 Kraangat 45x100 cm Rechthoek Keramiek Antraciet
440,44 364,00
- +
Onderkast Boss & Wessing Piano 101x85x53cm Zwart Bruin
Onderkast Boss & Wessing Piano 101x85x53cm Zwart Bruin
692,12 572,00
- +
Handdoekhouder Boss & Wessing Hakoda Chroom
Handdoekhouder Boss & Wessing Hakoda Chroom
42,35 35,00
- +
Tandenborstelhouder Boss & Wessing Hakoda Chroom
Tandenborstelhouder Boss & Wessing Hakoda Chroom
39,93 33,00
- +
Zeephouder Boss & Wessing Hakoda Chroom
Zeephouder Boss & Wessing Hakoda Chroom
39,93 33,00
- +
Planchet Boss & Wessing Hakoda Chroom
Planchet Boss & Wessing Hakoda Chroom
60,50 50,00
- +
Wandcloset Boss & Wessing Flat Rim-off Keramiek Wit (Excl. Zitting)
Wandcloset Boss & Wessing Flat Rim-off Keramiek Wit (Excl. Zitting)
309,76 295,00
- +
Inbouwelement Boss & Wessing Wastafel
Inbouwelement Boss & Wessing Wastafel
189,97 157,00
- +
Inbouwelement Boss & Wessing Urinoir
Inbouwelement Boss & Wessing Urinoir
228,69 200,00
- +
Inbouwelement Boss & Wessing Bidet
Inbouwelement Boss & Wessing Bidet
189,97 165,00
- +
Keukenmengkraan Boss & Wessing Bloom Wit Chroom
Keukenmengkraan Boss & Wessing Bloom Wit Chroom
462,22 382,00
- +
Keukenmengkraan Boss & Wessing Bloom Chroom
Keukenmengkraan Boss & Wessing Bloom Chroom
346,06 286,00
- +
Wastafelmengkraan Boss & Wessing Bloom Wit Chroom
Wastafelmengkraan Boss & Wessing Bloom Wit Chroom
275,88 228,00
- +
Wastafelmengkraan Boss & Wessing Bloom Chroom
Wastafelmengkraan Boss & Wessing Bloom Chroom
237,16 196,00
- +
Koudwaterkraan Boss & Wessing Hilde Zelfsluitend Chroom
Koudwaterkraan Boss & Wessing Hilde Zelfsluitend Chroom
108,90 90,00
- +
Wandcloset Boss & Wessing Gaia Keramiek Wit (Excl. Zitting)
Wandcloset Boss & Wessing Gaia Keramiek Wit (Excl. Zitting)
180,29 149,00
- +
Wandcloset Boss & Wessing Hugo Keramiek Wit (excl zitting)
Wandcloset Boss & Wessing Hugo Keramiek Wit (excl zitting)
98,49 94,00
- +
Wastafel Boss & Wessing Suki Met Kraangat Keramisch 60x45 cm Wit
Wastafel Boss & Wessing Suki Met Kraangat Keramisch 60x45 cm Wit
100,62 96,00
- +
Universele Vlotter Boss & Wessing Suki 3/8
Universele Vlotter Boss & Wessing Suki 3/8
35,09 29,00
- +