- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Boss & Wessing
Inloopdouche AQS Black Line 80x200 cm 8mm NANO Glas Mat Zwart Raster
Specificaties:
- Merk: Boss & Wessing
- Serie Black line
...
- Merk: Boss & Wessing
- Serie Black line
...
329,94
274,95
Wastafel Boss & Wessing Pakaru 121x46,5x17 Glans Wit (2 kraangaten)
- Wastafel
- Muurbevestiging
- Merk: Boss & Wessing
- Ser...
- Muurbevestiging
- Merk: Boss & Wessing
- Ser...
613,65
507,15
Wastafel Boss & Wessing Pakaru 101x46,5x17 Glans Wit (1 kraangat)
- Wastafel
- Muurbevestiging
- Merk: Boss & Wessing
- Ser...
- Muurbevestiging
- Merk: Boss & Wessing
- Ser...
348,25
287,81
Kolomkast Industrieel AQS Frame 170x35x35 cm Mat Zwart Aluminium (mat witte inlayers optioneel)
Specificaties Kolomkast:
- Hoge kolomkast
- Merk: Boss & Wes...
- Hoge kolomkast
- Merk: Boss & Wes...
582,00
485,00
Ligbad Vrijstaand Boss & Wessing 170x80x59 cm Inclusief Overloop Wit
Merk: Boss & WessingLengte: 170 cm
Breedte: 80 cm
Diepte: ...
Breedte: 80 cm
Diepte: ...
1.692,79
1.399,00
Ligbad Vrijstaand Boss & Wessing 170x80x56 cm Wit
Merk: Boss & Wessing
Lengte: 170 cm
Breedte: 80 cm
Diepte...
Lengte: 170 cm
Breedte: 80 cm
Diepte...
1.450,79
1.199,00
Ligbad Vrijstaand Boss & Wessing 170x80x58 cm Zwart Wit
Merk: Boss & WessingLengte: 170 cm
Breedte: 80 cm
Diepte: ...
Breedte: 80 cm
Diepte: ...
1.934,79
1.599,00
Ligbad Vrijstaand Boss & Wessing 176x86x67 cm Hoogglans Wit
Merk: Boss & WessingLengte: 176 cm
Breedte: 86 cm
Diepte: ...
Breedte: 86 cm
Diepte: ...
1.511,29
1.249,00
Ligbad Vrijstaand Boss & Wessing 170x80x57 cm Wit
Merk: Boss & WessingLengte: 170 cm
Breedte: 80 cm
Diepte: ...
Breedte: 80 cm
Diepte: ...
1.813,79
1.499,00
Ligbad Vrijstaand Boss & Wessing 180x89x78 cm Wit
Merk: Boss & WessingLengte: 180 cm
Breedte: 89 cm
Diepte: ...
Breedte: 89 cm
Diepte: ...
1.934,79
1.599,00
Douchewisserset Boss & Wessing met Ophanghaak Chroom
Merk: Boss & WessingLuxe douchewisserset
Inclusief ophanghaa...
Inclusief ophanghaa...
24,19
19,99
AQS Wastafelmengkraan Codos Laag Model Mat Zwart
Kwaliteit en designKleur: mat zwart
Wastafelmengkraan Codos...
Wastafelmengkraan Codos...
231,00
167,00
Inbouw Badkraan BWS Koper Compleet Geborsteld Koper
Wat wordt er geleverd:
Inbouw thermostaatkraan
Baduit...
Inbouw thermostaatkraan
Baduit...
399,00
359,10
LED Spiegellamp Boss & Wessing 30cm 230V 5W 4000K Chroom
LED Spiegellamp Boss & Wessing 30cm 230V 5W 4000K Chroom
19,95
17,95
Inloopdouche Boss & Wessing Black 110x200cm Helder glas
Afmeting: 110x200cm Dikte: 8 mm dik veiligheidsglas
Nano ...
Nano ...
322,00
279,00
Inloopdouche Boss & Wessing Black 90x200cm Helder glas
Afmeting: 90x200cm Dikte: 8 mm dik veiligheidsglas
Nano ...
Nano ...
282,00
239,00
Inloopdouche Boss & Wessing Black 80x200cm Helder glas
Afmeting: 80x200cm Dikte: 8 mm dik veiligheidsglas
Nano ...
Nano ...
262,00
219,00
Inloopdouche Boss & Wessing Black 70x200cm Helder glas
Afmeting: 70x200cm Dikte: 8 mm dik veiligheidsglas
Nano c...
Nano c...
252,00
199,00
Inloopdouche Boss & Wessing Black 45x200cm Helder glas
Afmeting: 45x200cm Dikte: 8 mm dik veiligheidsglas
Nano ...
Nano ...
236,00
179,00
Inloopdouche Boss & Wessing Black 30x200cm Helder glas
Afmeting: 30x200cm Dikte: 8 mm dik veiligheidsglas
Nano c...
Nano c...
226,00
169,00
Designradiator Nile Gobi 110x60cm Geborsteld Mat Zwart midden-onderaansluiting
Designradiator Nile Gobi 110x60cm Geborsteld Mat Zwart midde...
139,09
114,95


