- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Luca Sanitair
Vrijstaand Bad Luca Sanitair Primo 170x78x60cm Acryl Glans Wit
Materiaal: AcrylVrijstaand bad
Kleur: Glans Wit
Geen overloop
Afmeting: 170x78x60cm
Gewicht: 180kg
I...
Kleur: Glans Wit
Geen overloop
Afmeting: 170x78x60cm
Gewicht: 180kg
I...
2.481,65
2.050,95
Vrijstaand Bad Luca Sanitair Vasca 180x85x64cm Mineral Stone Glans Wit
Materiaal: Mineral StoneVrijstaand badKleur: Glans wit
Voorzien van overloop
Afmeting: 180x85x64cm
G...
Voorzien van overloop
Afmeting: 180x85x64cm
G...
3.587,05
2.964,50
Vrijstaand Bad Luca Sanitair Primo 180x80.5x60cm Acryl Glans Wit
Materiaal: AcrylVrijstaand bad
Kleur: Glans Wit
Geen overloop
Afmeting: 180x80x60cm
Gewicht: 180kg
I...
Kleur: Glans Wit
Geen overloop
Afmeting: 180x80x60cm
Gewicht: 180kg
I...
2.481,65
2.050,95
Vrijstaand Bad Luca Sanitair Vasca 180x93x56cm Solid Surface Antraciet
Materiaal: solid surfaceVrijstaand bad
Kleur: Antraciet
Voorzien van overloop
Afmeting: 180x93x56cm
...
Kleur: Antraciet
Voorzien van overloop
Afmeting: 180x93x56cm
...
4.904,74
4.053,50
Wandcloset Luca Sanitair Vaso Rimless 54x36cm Mat zwart (Exclusief zitting)
Materiaal: Keramiek
Diepspoel spoelvorm
Afmeting: 54x36cm
Ophangbevestiging pot: 18cm
Toilet...
Diepspoel spoelvorm
Afmeting: 54x36cm
Ophangbevestiging pot: 18cm
Toilet...
982,34
811,85
Inbouwnis Luca Sanitair 60x30x6,5cm RVS Geborsteld Goud PVD + LED verlichting
Voordelen:
* Creëert extra opbergruimte zonder concessies te doen aan stijl
* LED-verlichtin...
* Creëert extra opbergruimte zonder concessies te doen aan stijl
* LED-verlichtin...
470,69
470,69
Inbouwnis Luca Sanitair 60x30x6,5cm RVS Gunmetal PVD+ LED verlichting
Voordelen:
* Creëert extra opbergruimte zonder concessies te doen aan stijl
* LED-verlichtin...
* Creëert extra opbergruimte zonder concessies te doen aan stijl
* LED-verlichtin...
470,69
470,69
Inbouwnis Luca Sanitair 60x30x6,5cm RVS Geborsteld Goud PVD
Voordelen:
* Bespaart ruimte in de badkamer
* Duurzaam en vochtbestendig materiaal
* Tijdlo...
* Bespaart ruimte in de badkamer
* Duurzaam en vochtbestendig materiaal
* Tijdlo...
361,79
361,79
Inbouwnis Luca Sanitair 30x30x6,5cm RVS Geborsteld Goud PVD
Voordelen:
* Strak en modern design
* Duurzaam roestvrij staal met PVD coating
* Eenvoudige...
* Strak en modern design
* Duurzaam roestvrij staal met PVD coating
* Eenvoudige...
264,99
264,99
Inbouwnis Luca Sanitair Luva 59,5x29,5x7 cm Met 2 Schappen Solid Surface Mat Antraciet
Specificaties Inbouwnis Luca Sanitair Luva 59,5x29,5x7 cm Met 2 Schappen Solid Surface Mat Antraciet...
496,33
410,19
Inbouwnis Luca Sanitair Luva 59,5x29,5x7 cm Solid Surface Mat Antraciet
Specificaties Inbouwnis Luca Sanitair Luva 59,5x29,5x7 cm Solid Surface Mat Antraciet:
* Hoogte...
* Hoogte...
481,69
398,09
Inbouwnis Luca Sanitair Luva 44,5x29,5x7 cm Solid Surface Mat Antraciet
Specificaties Inbouwnis Luca Sanitair Luva 44,5x29,5x7 cm Solid Surface Mat Antraciet:
* Hoogte...
* Hoogte...
437,77
361,79
Inbouwnis Luca Sanitair Luva 44,5x29,5x7 cm Mineral Stone Glans Wit
Specificaties Inbouwnis Luca Sanitair Luva 44,5x29,5x7 cm Mineral Stone Glans Wit:
* Hoogte: 44...
* Hoogte: 44...
364,56
301,29
Inbouwnis Luca Sanitair Luva 29,5x29,5x7 cm Solid Surface Mat Antraciet
Specificaties Inbouwnis Luca Sanitair Luva 29,5x29,5x7 cm Solid Surface Mat Antraciet:
* Hoogte...
* Hoogte...
423,12
349,69
Fontein Luca Sanitair Lea 120x22x12 cm Solid Surface Links Zonder Kraangat Mat Antraciet
Specificaties Fontein Luca Sanitair Lea 120x22x12 cm Solid Surface Links Zonder Kraangat Mat Antraci...
584,18
482,79
Fontein Luca Sanitair Lea 120x22x12 cm Mineral Stone Rechts Zonder Kraangat Glans Wit
Specificaties Fontein Luca Sanitair Lea 120x22x12 cm Mineral Stone Rechts Zonder Kraangat Glans Wit:...
525,61
434,39
Fontein Luca Sanitair Lea 120x22x12 cm Mineral Stone Links Zonder Kraangat Glans Wit
Specificaties Fontein Luca Sanitair Lea 120x22x12 cm Mineral Stone Links Zonder Kraangat Glans Wit:
...
...
525,61
434,39
Waskom Luca Sanitair Ceramics Rond 39,4x39,4x11,5 Keramiek Mat Wit
Specificaties Waskom Luca Sanitair Ceramics Rond 39,4x39,4x11,5 Keramiek Mat Wit:
* Hoogte: ...
* Hoogte: ...
349,92
325,49
Waskom Luca Sanitair Ceramics Rond 41,5x41,5x12 Keramiek Glans Wit
Specificaties Waskom Luca Sanitair Ceramics Rond 41,5x41,5x12 Keramiek Glans Wit:
* Hoogte: 12 ...
* Hoogte: 12 ...
262,07
252,89
Waskom Luca Sanitair Ceramics Rechthoekig 45,5x45,5x13,5 Keramiek Mat Lichtgrijs
Specificaties Waskom Luca Sanitair Ceramics Rechthoekig 45,5x32,5x13,5 Keramiek Mat Lichtgrijs:
...
...
335,28
277,09
Fontein Luca Sanitair Ceramics 40x21,5x12 cm Keramiek Rechts Mat Wit
Specificaties Fontein Luca Sanitair Ceramics 40x21,5x12 cm Keramiek Rechts Mat Wit:
* Hoogte...
* Hoogte...
203,51
204,49
Fontein Luca Sanitair Lea 42x22x12 cm Solid Surface Zonder Kraangat Mat Antraciet
Specificaties Fontein Luca Sanitair Lea 42x22x12 cm Solid Surface Zonder Kraangat Mat Antraciet:
...
...
481,69
398,09
Waskom Luca Sanitair Vetro Rond 39,5x39,5x11 Transparant Glas Incl. Wastafelhouder Smoke
Specificaties Waskom Luca Sanitair Vetro Rond 39,5x39,5x11 Transparant Glas Incl. Wastafelhouder Smo...
774,51
640,09
Wastafel Staand Luca Sanitair Vado 40x40x90 cm Solid Surface Mat Wit
Specificaties Wastafel Staand Luca Sanitair Vado 40x40x90 cm Solid Surface Mat Wit:
* Hoogte: 9...
* Hoogte: 9...
1.169,82
966,79


